Strona główna / Guestbook

Guestbook

  1. Gorąco polecamy to wyjątkowe miejsce na relaks i odpoczynek na łonie natury. Przepięknie i ciekawie urządzona chata położona w zacisznym leśnym kącie jest destynacją, do której napewno powrócimy. Dziękujemy gospodarzom za wspaniałą gościnność. Pozdrawiamy całą rodzinką, do zobaczenia!

  2. Witajcie, ciesze się że dziś trafiłem na te stronkę, a już znacznie wcześniej do Waszej Chaty. Mogę teraz polecić innym miejsce na zdrowy odpoczynek. Tak, tak zdrowy, bo wiszące u powały zioła nie stanowią tylko ozdoby salonu. A ZIOŁOWA CHATA to nie tylko nazwa. Gratuluje wyobraźni i umiejętności tworzenia tak wyjatkowych miejsc, dziękuje za Waszą gościnnośc o której długo by prawić.

  3. Z wielką przyjemnością i pełnym przekonaniem mogę polecić wszystkim pobyt w gospodarstwie agroturystycznym ,,Chata Ziołowa”. Jest to wspaniałe miejsce na spędzenie wolnego czasu. Jestem zachwycona atmosferą urokliwej, klimatycznej Chaty otoczonej pięknem leśnej przyrody. ,,Chata Ziołowa” umożliwiła mi oraz mojej ,,drugiej połówce” przyjemny relaks oraz regenerację sił. Na pewno do niej powrócimy. Pozdrowienia dla przepełnionych pasją Gospodarzy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *